Güvercinler sitemizde güvercinler ve kuşlar hakkında makaleler, çeşitli bilgiler yer alır. Popüler Yazılar sayfasından ilgi gören içerikleri takip edebilirsiniz. Güvercinler sitemizde aradığınızı bulmak için arama sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sen Misin Güvercin Çalan

SAMSUN - Samsun'da beş kişi, güvercinlerini çaldığı suçlamasıyla bir gence öldüresiye işkence yaptı. Gazi Mahallesi'nde 34, 26, 23, ve 24 yaşlarındaki Murat Keskin, Murat Çetin, Ufuk Bebek, Erdoğan Çetin ve Emre Keskin, güvercinleri çaldığından şüphelendikleri 19 yaşındaki Nurettin Deniz'i terk edilmiş bir binaya götürerek beş saat işkence yaptı.

Acıya dayanamayıp güvercinleri çaldığını ve yerini göstereceğini söyleyen Deniz, dışarı çıkarılırken bir fırsatını bulup kaçarak Devlet Hastanesi'ne ulaşmayı başardı. Hastanede 80 dikiş atılan Deniz, polislere şunları söyledi: "Gezmek için arabaya bindirerek boş binaya getirdiler. Önce dövdüler sonra çırılçıplak soydular. Saçlarımı ve kaşlarımı kazıyıp, altı saat jiletle vücudumu keserek tuz bastılar. Güvercinlerini çalmadım. Yaşadığıma inanamıyorum." Suçu itiraf eden Emre Keskin'in, "Güvercinlerimiz her şeyimiz. Malımı kimse çalamaz. Çalarsa cezası böyle olur. Kaçmasaydı daha kötüsünü yapacaktım. Bir daha yapsın yine aynısını yaparım" dediği öğrenildi.
(dha/aa)

4.5.2002 - Radikal

29 Ağustos 2008, Cuma, Kategori: Basında Güvercin

Copyright by Guvercinler.net
Güvercinler sitemizin bütün hakları saklıdır. Bazı materyaller ve makaleler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir.
Sitemizde kuşlar - güvercinler hakkında net ve sade bilgiler, yazılar, resimler, çeşitli bilgiler makaleler yer almaktadır.